کارآزموده

آزمون میلونMCMI یک از آزمون های  روان‌شناختی برای شناختی ویژگی های  شخصیت است که برای اولین بار در اواخر دهه ۶۰ میلادی ب ساخته شد. نسخه سوم آزمون میلون MCMI در سال ۱۹۹۴ تجدید نظر و مورد تایید سازمان روانشناختی امریکا قرار گرفت. این آزمون برای افراد بالغ (بالای هجده سال)است که توانایی خواندن را دارند.

آزمون بالینی چند محوری میلون ۳ (MCMI III) یک مقیاس خودسنجی با ۱۷۵ گویه بلی/ خیر است که ۱۴ الگوی بالینی شخصیت و ۱۰ نشانگان بالینی را می‌سنجد و برای بزرگسالان ۱۸ سال به بالا، استفاده می‌شود. این آزمون به دلیل توانایی شناختی ویژگی ها و اختلالات شخصیت به خوبی در هر زمینه ای که نیاز به بررسی های شخصیتی دارد به کار گرفته می شود. ما در مرکز کارآزموده از آزمون میلون MCMI برای بررسی ویژگی های شخصیتی افراد و برقراری تناسب بین این ویژگی ها و مشاغل کمک میگیریم. با در نظر گرفتن ویژگی های شخصیتی فرد شاغل در شغل و ویژگی های شغل می توان نتاسب شغل و شاغل را برقرار کرد. نتیجه این تناسب رضایت شغلی بالاتر و بهره وری و کارایی بالاتر در سطح و فرد و سازمان است. 

نکته مهم در اجرای این آزمون این است که نتایج این آزمون تنها توسط متخصص روانشناس قابل تحلیل است. ما در مرکز کارآزموده با دارا بودن تیم متخصص مشاوره روانشناس به خوبی می توانیم برای تحلیل نتایج آزمون به شما کمک کنیم. در ادامه این آزمون قرار دارد.  قبل از شرکت در آزمون توضیحات آن را به دقت بخوانید. زمان شرکت در آزمون کمتر از 45 دقیقه است. 

  • نتایج این آزمون از طریق این شماره تلفن در اختیار شما قرار میگیرد.
  • آزمون روانشناختی میلون

    پرسشنامه ای که در اختیار شما قرار گرفته است دارای جمله هایی است که مردم برای توصیف خودشان به کار می برند. این جمله ها برای کمک به توصیف احساس، رفتار و طرز فکر شما در نظر گرفته شده است. صداقت و جدیت شما در علامت گذاری جمله ها به شناخت شما کمک می کند. چنانچه تعدادی از سوال ها غیر واقعی به نظر می آیند یا با شرائط شما منطقی نیستند، نگران نباشید زیرا آن ها برای توصیف افرادی با مشکلات مختلف تهیه شده اند. - اگر شما با یک جمله موافق هستید یا معتقدید که منطبق با وضعیت شماست واژه " بلی" را در پاسخنامه علامت بزنید. - اگر شما با یک جمله موافق نیستید یا معتقدید که در مورد شما صحت ندارد واژه " خیر" را در پاسخنامه علامت بزنید. - سعی کنید به همه جمله ها جواب دهید حتی اگر از انتخاب خود مطمئن نیستید. - اگر حداکثر سعی خود را نمودید ولی نتوانستید نتیجه بگیرید، واژه خیر را در پاسخنامه علامت بزنید.
مشاوره با کارشناس
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp