درباره ما

درباره ما

ما چگونه ما شدیم !!

در سال 1380 مثل خیلی از دوستان و همکلاسی‌های دیگرم در کنکور سراسری و آزاد شرکت کردم. در آن سال در دانشگاه آزاد اسلامی رشته مهندسی کامپیوتر، در دانشگاه سراسری کاردانی معماری دانشگاه سوره قبول شدم و باید بین این دو رشته یکی را انتخاب می‌کردم. بزرگ‌ترین اشتباه زندگی‌ام را مرتکب شدم، رشته مهندسی کامپیوتر گرایش سخت‌افزار را انتخاب کردم. من نپرسیدم و کس نیز مرا هیچ نگفت که چرا!!!!!؟؟؟؟ مشاورین مدرسه، مشاورین کلاس‌های کنکور، مشاورین و اقوام همگی بر خوب بودن رشته مهندسی کامپیوتر و به‌روز بودن آن و مزایای آن و … تأکید داشتند ولی چیزی که باید اول من جواب می‌دادم، این بود که آیا من با تمام ویژگی‌ها، شخصیت، هوش، تمایلات و … در این رشته احساس خوبی خواهم داشت؟ 

من در رشته مهندسی کامپیوتر گرایش سخت‌افزار، اصلاً موفق نبودم، هیچ علاقه‌ای به نشستن و کار کردن با سیم و قطعه و کامپیوتر نداشتم و در طول تحصیل هم هیچ جایی و یا هیچ‌کسی و یا وب‌سایت فارسی نبود که من را بر اساس آنچه بودم هدایت کند به سمتی که ازنظر شغلی موفق شوم. بعد از فارغ‌التحصیلی دست تقدیر من را هدایت کرد به سمت شغلی که در آن فروش محصولات و نرم‌افزارهای مختلف بود. کار کردن و متقاعد کردن انسان‌ها برایم جذاب بود و برای کارشناسی ارشد رشته مدیریت فناوری اطلاعات را انتخاب کردم. کارکردن با ابعاد نرم سازمان‌ها دنیای جدیدی را به روی من گشود. برای کسی با شخصیت برونگرا، هوش کلامی خوب، روابط عمومی خوب و … کار کردن در فضای انتزاعی کامپیوتر بسیار سخت بود و کار کردن با آدم‌ها بسیار جذاب تا جایی که رشته دکتری‌ام را مدیریت منابع انسانی انتخاب کردم و در سال 91 وارد رشته مدیریت منابع انسانی شدم؛ یعنی تقریباً 10 سال بعد از انتخاب تحصیلی و متعاقباً شغلی اشتباه و حرکت در جهت مخالف مسیر رودخانه، با آزمون‌وخطا در رشته‌ای که احساس خوب‌تر و بهتری داشتم شروع به تحصیل کردم و این آغاز مسیر دل‌نشین شغلی برای من بود.

هدف مرکز مشاوره شغلی و کاریابی کارآزموده ارائه خدماتی است تا شما مسیر انتخاب تحصیلی و شغلی را هموارتر طی کنید و نه با آزمون‌وخطا، مانند من، بلکه بادانش، آگاهی و دانایی به آنچه هستید و آنچه می‌خواهید باشید. کارآزموده تلاش دارد تا هر آنچه شما برای اشتغال موفق به آن نیاز دارید را در اختیار شما قرار دهد. مشاوره تحصیلی و شغلی، کاریابی و به‌کارگماری، آموزش و دوره‌های مهارت های عمومی اشتغال و ضمن خدمت ازجمله خدمات کارآزموده برای کسانی است که می‌خواهند در شغلشان موفق شوند. برای موفقیت نیاز نیست حتماً کار محیرالعقولی انجام دهید، به ندای درونی‌تان گوش دهید و بر اساس آنچه برای آن ساخته‌شده‌اید با عشق کارکنید.

اهداف ما

دیگر ابعاد ما

یکی از اصلی ترین مزیت های مرکز مشاوره شغلی و کاریابی کارآزموده همکاری با متخصصی مشاوره شغلی به صورت حرفه ای و تخصصی می باشد. ما باور داریم برای ارایه خدمات مشاوره شغلی لازم است تا از متخصصین این حوزه کمک گرفته شود و باور داریم که این حوزه بسیار تخصصی و مهم است و میتواند کل مسیر زندگی فرد را تحت تاثیر قرار دهد. پس با باور به اینکه طی این مرحله بی همرهی خضر ممکن نیست، از برترین متخصصان و مشاوره های شغلی برای ارایه این خدمات کمک گرفته ایم. 

درباره مرکز مشاوره شغلی و کاریابی کارآزموده